Éremhalmozó ifjúsági olimpikonok

SPORT 2014. augusztus 27.

Augusztus közepén rendezték meg a II. Ifjúsági Olimpiát, ezúttal a kínai Nankingban. A MOL Tehetségtámogató Programban résztvevő fiatalok közül 9 tehetség erősítette az 56 fős magyar csapatot. Sportolóink ezúttal is érmek sokaságával tértek haza a neves versenyről.
TOVÁBB »
A felnőtt világbajnokságon is taroltak a magyarok

SPORT 2014. augusztus 11.

A szegedi ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság után a Moszkvában megrendezett felnőtt világbajnokságon is remekeltek a magyar versenyzők: összesen 17 éremmel tértek haza. A versenyen több, a MOL Tehetségtámogató Programban résztvevő fiatal sportoló is sikeresen szerepelt.
TOVÁBB »
Két bronzérem egy Európa-bajnokság alatt

SPORT 2014. augusztus 04.

Valkusz Máté, a MOL Tehetségtámogató Program tagja az U16-os tenisz Európa Bajnokságon egyéniben és párosban is bronzérmet szerzett.
TOVÁBB »
Nanking előtt egy Európa-bajnoki arany

SPORT 2014. július 30.

A MOL Tehetségtámogató Program fiatal tehetsége, Szudi Ádám asztaliteniszező aranyérmet nyert párosban, az Olaszországban megrendezett Ifjúsági Európa-bajnokságon.
TOVÁBB »
Pillangó a vízben – Juhász Adél aranyérmes

SPORT 2014. július 23.

A hollandiai Dordrechtben rendezték meg az ifjúsági Európa-bajnokságot, ahol a MOL Tehetségtámogató Programban résztvevő Juhász Adél aranyérmet szerzett.
TOVÁBB »
8 bajnoki címmel gazdagodott Péni István

SPORT 2014. július 22.

Július közepén rendezték meg a sportlövők 50 méteres országos bajnokságát a Mexikói úti lőtéren, amelyen Péni István a MOL Tehetségtámogató Program résztvevője, több országos bajnoki címet nyert.
TOVÁBB »
Új legendák születtek

SPORT 2014. július 21.

Összesen tíz arany-, három ezüst- és két bronzérmet nyertek a magyar versenyzők, köztük a MOL Tehetségtámogató Program támogatottjai is a szegedi ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon.
TOVÁBB »
Az első nemzetközi érem

SPORT 2014. július 07.

Lengyel Zsófia triatlonista ezüstérmet szerzett az olaszországi Paratriatlon Világkupán. A MOL Tehetségtámogató Program fiatal tehetsége ezzel megszerezte első nemzetközi helyezését és érmét.