Riói büszkeségeink

SPORT 2016. augusztus 22.

Szilágyi Áron kardvívásban megvédte olimpiai bajnoki címét, Márton Anita bronzérmet szerzett súlylökésben, Kapás Boglárka szintén a dobogó harmadik fokára állhatott a 800 méteres gyorsúszás döntője után. Egykori és jelenlegi támogatottjaink, ők hárman és még számos kiemelkedő fiatal sportoló tett...
TOVÁBB »
Negyedik helyen zárt a Tótka-Molnár páros a rió olimpián

SPORT 2016. augusztus 18.

A férfi kajakpárosok 200 méteres sprintszámában negyedik helyen ért célba támogatottunk, Tótka Sándor és Molnár Péter a riói olimpia csütörtöki döntőjében.
TOVÁBB »
Márton Anita és Kapás Boglárka bronzérmesek

SPORT 2016. augusztus 15.

Éremmel zárta a riói olimpiát Márton Anita súlylökő és Kapás Boglárka úszó is. A MOL Tehetségtámogató Program tagja súlylökésben az atlétikai versenyek első napján országos csúccsal szerezte meg a harmadik helyet, a korábbi támogatott, Kapás 800 méter gyorson. Szívből gratulálunk!
TOVÁBB »
Szilágyi Áron kétszeres olimpiai bajnok

SPORT 2016. augusztus 11.

A MOL Csapat olimpiai vívója augusztus 10-én a döntőben is nyert, ezzel megvédte londoni címét a 2016-os riói olimpia férfi kardversenyében. Szívből gratulálunk Áronnak!
TOVÁBB »
Japánban is győzni tudott a kapuvári karatés

SPORT 2016. augusztus 09.

Szlovákia, Svájc és Grúzia küzdőtereit követően Japánban is győzni tudott a Castrum SC Kapuvár karatésa, Pantelics Bence. Rózsa Gábor sikerét követően, 12 év után ő volt a következő férfi kyokushin karatés, aki Japánban dobogóra állhatott.
TOVÁBB »
Rio 2016: szurkoljunk fiatal sporttámogatottjainknak!

SPORT 2016. augusztus 05.

Kajak, vívás, gátfutás, súlylökés, úszás, lövészet és vitorlázás versenyszámaiban is drukkolhatunk majd a mieinknek az augusztus 5-én induló riói olimpián. Az Új Európa Alapítvány által idén is támogatott 9 fiatal és összesen 20 korábban támogatott sportoló kvalifikált a nyári játékokra. Nézzük,...
TOVÁBB »
Tótka Sándor mégis ott lesz az olimpián - exkluziv interjú

SPORT 2016. augusztus 04.

A Nemzetközi Olimpiai Bizottság és a Nemzetközi Kajak-Kenu Szövetség elfogadta a magyar olimpiai csapat kérését, és engedélyezte, hogy a kajak-kenu csapatban Molnár Péter és támogatottunk, Tótka Sándor induljon a riói olimpián.
TOVÁBB »
Sérüléstől az országos junior csúcsig

SPORT 2016. augusztus 01.

Az eredeti helyszín, Kazany helyett a lengyelországi Bydgoszcz-ban rendezték július 19. és 24. között az Atlétikai Junior Világbajnokságot. Az elképesztően magas színvonalú világversenyre 12 magyar atléta szerezte meg az indulási jogot, köztük támogatottunk, Tóth Lili Anna akadályfutó is.