Csonka András ezüstérmet szerzett a riói paralimpián

SPORT 2016. szeptember 13.

A riói paralimpia asztaliteniszversenyének S8-as kategóriájában a dobogó második fokára állhatott egykori támogatottunk, Csonka András, aki a döntőben kikapott a kínai címvédő Csao Suajtól. A sportoló az Új Európa Alapítvány arcai jubileumi szavazásának is egyik jelöltje.
TOVÁBB »
Világranglistás a 17 éves íjászlány

SPORT 2016. szeptember 12.

Támogatottunk, Prokaj Kiara íjász az utóbbi hetekben két világversenyen is sikert ért el, ezzel felkerült a legnagyobbnak számító World Archery világranglistájára.
TOVÁBB »
Riói büszkeségeink

SPORT 2016. augusztus 22.

Szilágyi Áron kardvívásban megvédte olimpiai bajnoki címét, Márton Anita bronzérmet szerzett súlylökésben, Kapás Boglárka szintén a dobogó harmadik fokára állhatott a 800 méteres gyorsúszás döntője után. Egykori és jelenlegi támogatottjaink, ők hárman és még számos kiemelkedő fiatal sportoló tett...
TOVÁBB »
Negyedik helyen zárt a Tótka-Molnár páros a rió olimpián

SPORT 2016. augusztus 18.

A férfi kajakpárosok 200 méteres sprintszámában negyedik helyen ért célba támogatottunk, Tótka Sándor és Molnár Péter a riói olimpia csütörtöki döntőjében.
TOVÁBB »
Márton Anita és Kapás Boglárka bronzérmesek

SPORT 2016. augusztus 15.

Éremmel zárta a riói olimpiát Márton Anita súlylökő és Kapás Boglárka úszó is. A MOL Tehetségtámogató Program tagja súlylökésben az atlétikai versenyek első napján országos csúccsal szerezte meg a harmadik helyet, a korábbi támogatott, Kapás 800 méter gyorson. Szívből gratulálunk!
TOVÁBB »
Szilágyi Áron kétszeres olimpiai bajnok

SPORT 2016. augusztus 11.

A MOL Csapat olimpiai vívója augusztus 10-én a döntőben is nyert, ezzel megvédte londoni címét a 2016-os riói olimpia férfi kardversenyében. Szívből gratulálunk Áronnak!
TOVÁBB »
Japánban is győzni tudott a kapuvári karatés

SPORT 2016. augusztus 09.

Szlovákia, Svájc és Grúzia küzdőtereit követően Japánban is győzni tudott a Castrum SC Kapuvár karatésa, Pantelics Bence. Rózsa Gábor sikerét követően, 12 év után ő volt a következő férfi kyokushin karatés, aki Japánban dobogóra állhatott.
TOVÁBB »
Rio 2016: szurkoljunk fiatal sporttámogatottjainknak!

SPORT 2016. augusztus 05.

Kajak, vívás, gátfutás, súlylökés, úszás, lövészet és vitorlázás versenyszámaiban is drukkolhatunk majd a mieinknek az augusztus 5-én induló riói olimpián. Az Új Európa Alapítvány által idén is támogatott 9 fiatal és összesen 20 korábban támogatott sportoló kvalifikált a nyári játékokra. Nézzük,...