Major Veronika két aranyérmet „lőtt” magának

SPORT 2014. szeptember 19.

A Sportlövő Világbajnokságon Major Veronika, a MOL Tehetségtámogató Program támogatottja, két versenyszámban is aranyérmet szerzett.
TOVÁBB »
Nyíltvízen is aratnak a fiatalok

SPORT 2014. szeptember 08.

Balatonfüreden rendezték meg a junior nyíltvízi úszó-világbajnokságot, amelyen a MOL Tehetségtámogató Program támogatottja, Sibalin Flóra is sikeresen szerepelt.
TOVÁBB »
Makra Noémi újabb aranyérme

SPORT 2014. szeptember 01.

Makra Noémi nyerte a tornászok egyéni összetett országos bajnokságát. A MOL Tehetségtámogató Program fiatal sportolója a budapesti Körcsarnokban megrendezett versenyen a szerenkénti finálékban is a legnívósabb gyakorlatokat mutatta be.
TOVÁBB »
Éremhalmozó ifjúsági olimpikonok

SPORT 2014. augusztus 27.

Augusztus közepén rendezték meg a II. Ifjúsági Olimpiát, ezúttal a kínai Nankingban. A MOL Tehetségtámogató Programban résztvevő fiatalok közül 9 tehetség erősítette az 56 fős magyar csapatot. Sportolóink ezúttal is érmek sokaságával tértek haza a neves versenyről.
TOVÁBB »
Gálos Viktor bronzérmes

SPORT 2014. augusztus 22.

A MOL Tehetségtámogató Program fiatal ökölvívója számára sikeres volt az augusztus: Viktor bronzérmes lett szófiai férfi elit Európai Uniós bajnokságon
TOVÁBB »
Olimpiai ezüstérmes a magyar férfi sakkcsapat

SPORT 2014. augusztus 13.

A norvégia Tromsőben rendezték a Sakkolimpiát, amelyen a magyar férfi válogatott ezüstérmet szerzett. A csapat újdonsült tagja volt az idén 18 éves Rapport Richárd.
TOVÁBB »
A felnőtt világbajnokságon is taroltak a magyarok

SPORT 2014. augusztus 11.

A szegedi ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokság után a Moszkvában megrendezett felnőtt világbajnokságon is remekeltek a magyar versenyzők: összesen 17 éremmel tértek haza. A versenyen több, a MOL Tehetségtámogató Programban résztvevő fiatal sportoló is sikeresen szerepelt.
TOVÁBB »
Két bronzérem egy Európa-bajnokság alatt

SPORT 2014. augusztus 04.

Valkusz Máté, a MOL Tehetségtámogató Program tagja az U16-os tenisz Európa Bajnokságon egyéniben és párosban is bronzérmet szerzett.