Sporttörténelmet írt Kovács Zsófia

SPORT 2017. április 24.

Kovács Zsófia ezüstérmet nyert egyéni összetettben a tornászok Kolozsváron zajló Európa-bajnokságán.
TOVÁBB »
Kapás Boglárka nyert 1500-on az Országos Bajnokságon

A címvédő Kapás Boglárka nyerte meg a női 1500 méteres gyorsúszás döntőjét az országos bajnokságon, mögötte a 15 éves Késely Ajna, valamint Hosszú Katinka végzett.
TOVÁBB »
Erős vívó jelenlét Plovdivban

SPORT 2017. április 12.

A junior világbajnokság utolsó versenynapján két nagyszerű magyar érem született. Egyaránt harmadik lett a női tőr- és a férfi párbajtőrcsapat, köztük támogatottjaink Pásztor Flóra, Tóth Janka és Esztergályos Patrik és Siklósi Gergely.
TOVÁBB »
Tóth Ivett megszerezte Magyarország első olimpiai kvótáját

SPORT 2017. április 03.

A MOL Tehetségtámogató program fiatal sportolója 20. helyen végzett a Helsinkiben zajló műkorcsolya- és jégtánc-világbajnokság női versenyében, ezzel megszerezte az első hivatalos magyar kvótát a 2018-as, pjongcsangi téli olimpiára.
TOVÁBB »
Márton Anna Grand Prix-ezüstje

SPORT 2017. április 02.

A 22 éves kardvívó ezüstérmet nyert a kardozók Szöulban rendezett Grand Prix-versenyén.
TOVÁBB »
Senánszky Petra három aranyat hozott a világkupáról

SPORT 2017. március 27.

A magyar uszonyosúszók hat arany-, két ezüst- és egy bronzérmet szereztek a felnőttek között az olaszországi Lignano Sabbiadoróban rendezett világkupaversenyen.
TOVÁBB »
Major Veronika aranyérmes az Európa-bajnokságon

SPORT 2017. március 13.

Az ifjú tehetség aranyérmet szerzett junior női pisztolyban a Mariborban zajló légfegyveres Európa-bajnokságon.