Márton Anna junior világbajnok!

SPORT 2014. április 15.

Miután megvédte junior Európa-bajnoki címét, a világbajnokságon is sziporkázott Márton Anna. A Mol Tehetségtámogató Programban résztvevő vívó kiemelkedő játékkal nyerte meg az aranyérmet, hisz kilencnél több találatot egy ellenfelétől sem kapott.
TOVÁBB »
18 évesen elérte a 2700 Élő-pontot

SPORT 2014. április 08.

Április elején Rapport Richárd a MOL Tehetségtámogató Program fiatal sakkozója elérte a 2700 Élő-Pontot, ezáltal a 48. helyre került a nemzetközi rangsorban.
TOVÁBB »
A tehetség önmagában nem elég

SPORT 2014. március 19.

2014-ben március 31-ig pályázhatnak a tehetséges és eredményes fiatal sportolók a MOL Tehetségtámogató Programra. A pályázat keretében eszközvásárláshoz vagy útiköltségeikhez nyerhetnek támogatást. A felhívást idén a „A tehetség önmagában nem elég” című kampányvideóval népszerűsíti az Új Európa...
TOVÁBB »
Meghozta eredményét a sok versenyzés: Makra Noémi Világkupa-aranyérmes

SPORT 2014. március 18.

A MOL Tehetségtámogató Program támogatottja, Makra Noémi aranyérmet szerzett gerendán a tornászok cottbusi világkupa-versenyén 2014. március 16.-án.
TOVÁBB »
Hajdú Jonatán kenus és Földházi Zsófia öttusázó nyerte az egyéni Héraklész-díjat

SPORT 2014. március 06.

A MOL Tehetségtámogató Program sportolói szép számmal képviselték magukat a jubileumi X. Héraklész Díjátadó Gálán, ahol ünnepélyes keretek között díjazták 2013 legeredményesebb utánpótláskorú sportolóit.
TOVÁBB »
Fiatal sportolók márciusi éremesője

SPORT 2014. március 04.

Nagyszerű eredményeket értek el március első hétvégéjén a MOL Tehetségtámogató Programban résztvevő fiatal sportolók. Márton Anna kardvívó megvédte junior Európa-bajnoki címét Izraelben, Péni István és Major Veronika a moszkvai sportlövő Európa-bajnokságon diadalmaskodott, míg Orosz Viktor íjász...
TOVÁBB »
Első téli olimpiáján versenyez Kónya Zsófia és Béres Bence

SPORT 2014. február 17.

A MOL Tehetségtámogató Program fiatal rövidpályás gyorskorcsolyázói, Kónya Zsófia (19) és Béres Bence (22) is rajthoz állt az elmúlt napokban a XXII. Téli Olimpiai Játékokon.
TOVÁBB »
Két ezüstöt nyertek a Gálos-testvérek a Bocskai-versenyen

SPORT 2014. február 08.

A MOL Tehetségtámogató Programban részt vevő Gálos Roland és Gálos Viktor kiváló küzdelmekben két ezüstérmet nyert az ország egyik legrangosabb bokszviadalán, az 58. Bocskai István Nemzetközi Ökölvívó Emlékversenyen. A 18 éves ikertestvérek első felnőtt világversenyükön vettek részt.