Három aranyérmet szerzett az uszonyosúszó-világbajnokságon Senánszky Petra, a MOL Tehetségtámogató Program résztvevője.
TOVÁBB »
Korosztályos Európa-bajnok Halász Bence

SPORT 2015. július 20.

A MOL Tehetségtámogató Program kalapácsvetője, Halász Bence megnyerte a junior Európa-bajnokságot.
TOVÁBB »
Felnőttek között is a dobogón

SPORT 2015. július 15.

Márton Anna, a MOL Tehetségtámogató Program junior korú kardozója a felnőtt világbajnokságon szenzációs teljesítménnyel bronzérmet szerzett.
TOVÁBB »
Zsanett az ország legjobbja

SPORT 2015. július 03.

Horváth Zsanett a MOL Tehetségtámogató program triatlonistája abszolút 1. helyet szerzett a bajai sprint távú országos bajnokságon.
TOVÁBB »
Véget értek az első Európa Játékok Bakuban

SPORT 2015. június 29.

A magyar csapat 11. helyen végzett az éremtáblázaton a I. Európa Játékokon. A magyar küldöttség közül 8 fő a MOL Tehetségtámogató Program résztvevője volt.
TOVÁBB »
Kétszeres Világbajnok: sporttörténelmet írt a debreceni íjász

SPORT 2015. június 19.

A MOL Tehetségtámogató Program ifjú íjásza, Orosz Viktor terem világbajnoki címe mellé szabadtéri világbajnoki címet is szerzett.
TOVÁBB »
Szurkoljunk együtt az I. Európai Játékokon induló tehetségeknek!

SPORT 2015. június 12.

Június 12-28. között tartják meg Bakuban az I. Európai Játékokat, melyet a Pánamerikai Játékok mintájára az "öreg kontinens" sportolói számára szerveztek, és amelyen a MOL Tehetségtámogató Program tehetséges sportolói közül is többen indulnak.
TOVÁBB »
Több mint 130 fiatal sportoló fejlődését segítjük idén is

SPORT 2015. május 30.

A MOL Tehetségtámogató Program Sport pályázata 2015-ben összesen 132 fiatalt tudott támogatásban részesíteni 30 millió forint értékben. Az eredményhirdetésre a Nagy Sportágválasztó rendezvényén került sor, ahol a fiatal tehetségeknek Vajda Attila olimpiai bajnok kenus adta át az elismerő...