Egy ország vívói a páston

SPORT 2017. november 27.

Szilágyi Áron, Szatmári András, Márton Anna, Pusztai Liza, Bányai Zsombor és Siklósi Gergely is kiemelkedő eredményekkel fejezte be a Vívók Országos Bajnokságát.
TOVÁBB »
ITF Taekwon-do: Mezei Nikolett világbajnok lett Dublinban

SPORT 2017. november 24.

A 14 éves versenyző hatalmas büszkeséget hozott Battonya városának Írországban.
TOVÁBB »
Barcelonában Gledura Benjámin veretlenül lett első

SPORT 2017. november 20.

Barcelonában Gledura Benjámin elsőségével fejeződött be a 13-as kategóriájú, 2563-as Élő-átlagú, tíz résztvevős nagymesterverseny. Legfiatalabb nagymesterünk veretlenül ért célba, kedvezőbb Berger-Sonneborn pontszámával végzett az élen a rajtlistát vezető francia Laurent Fressinet előtt.
TOVÁBB »
Pantelics Bence az U22-es Kyokushin Karate Európa Bajnokságon bronzérmet szerzett

Hosszú készülés előzte meg a novemberi U16 & U22 Shinkyokushin Európa Bajnokságon való részvételt a Castrum SC-ben. A nyáron fekete övet szerzett Pantelics Bence mindent megtett az éremszerzésért.
TOVÁBB »
Szántai Luca ifjú küzdőszellem

SPORT 2017. november 15.

A 14 éves Szántai Luca a XXII. WKF Karate Diákolimpia országos döntőjében két szép eredményt is elért. Álma, hogy egyszer olimpián is szerepeljen.
TOVÁBB »
Slihoczki Ádám erős évet evezett össze

SPORT 2017. november 06.

A ciprusi szövetség hagyományos nemzetközi versenyén vett részt öt fiatal kajak-kenus. A hat ország részvételével megtartott viadalon 17 érmet, köztük kilenc aranyat nyertek a magyarok, köztük Slihoczki Ádám is, a MOL Tehetségtámogató Program dunaújvárosi kenusa.
TOVÁBB »
Sportlövő siker: Péni István olimpiai számban vezeti a világranglistát

SPORT 2017. november 03.

A 20 éves sportlövő az olimpia programján szereplő légpuskában az első, az 50 méteres 3x40 lövéses összetett számban pedig a második helyen áll a Nemzetközi Sportlövő Szövetség (ISSF) legfrissebb világranglistáján, amelyen légpuskában Sidi Péter a harmadik.
TOVÁBB »
Mitől Roger Federer a világ legértékesebb sportolója?

SPORT 2017. október 27.

Októberben egész napos médiatréninget szerveztünk a MOL Tehetségtámogató Program sportolói számára. A képzés célja az volt, hogy felkészítsük az utánpótláskorú versenyzőket a médiaszereplés gyakorlatára, a magabiztos nyilatkozatokra és saját sportolói márkájuk felépítésére. Nézze meg az eseményről...