Pillangó a vízben – Juhász Adél aranyérmes

SPORT 2014. július 23.

A hollandiai Dordrechtben rendezték meg az ifjúsági Európa-bajnokságot, ahol a MOL Tehetségtámogató Programban résztvevő Juhász Adél aranyérmet szerzett.
TOVÁBB »
8 bajnoki címmel gazdagodott Péni István

SPORT 2014. július 22.

Július közepén rendezték meg a sportlövők 50 méteres országos bajnokságát a Mexikói úti lőtéren, amelyen Péni István a MOL Tehetségtámogató Program résztvevője, több országos bajnoki címet nyert.
TOVÁBB »
Új legendák születtek

SPORT 2014. július 21.

Összesen tíz arany-, három ezüst- és két bronzérmet nyertek a magyar versenyzők, köztük a MOL Tehetségtámogató Program támogatottjai is a szegedi ifjúsági és U23-as kajak-kenu világbajnokságon.
TOVÁBB »
Az első nemzetközi érem

SPORT 2014. július 07.

Lengyel Zsófia triatlonista ezüstérmet szerzett az olaszországi Paratriatlon Világkupán. A MOL Tehetségtámogató Program fiatal tehetsége ezzel megszerezte első nemzetközi helyezését és érmét.
TOVÁBB »
Rózsa Csilla remekelt Oroszországban

SPORT 2014. július 04.

Nehéz pályával és szélsőséges időjárási körülményekkel kellett megküzdenie a MOL Tehetségtámogató Program golfozójának a múlt héten a 23. Orosz Nyílt Felnőtt Golfbajnokságon.
TOVÁBB »
Tóth Lili Anna ifjúsági olimpiai kvótát szerzett  Azerbajdzsánban

SPORT 2014. június 04.

Tóth Lili Anna ifjúsági olimpiai kvótát szerzett Azerbajdzsánban

Tóth Lili Anna a magyar ifjúsági atlétikai válogatott első kvótáját szerezte meg pénteken, május 30-án a Bakuban zajló kvalifikációs versenyen. Az európai atléták számára ez az egyetlen kvalifikációs lehetőség az augusztusban, Kínában megrendezésre kerülő II. nyári ifjúsági olimpiai játékokra.
TOVÁBB »
16 évesen második ITF junior tornagyőzelmét szerezte meg Valkusz Máté

SPORT 2014. május 28.

A hétvégén Budapesten, az Europe Tennis Centerben rendezték meg az idei első ITF junior verseny, ahol értékes világranglista pontokat szerezhettek a játékosok. A magyar indulók között volt Valkusz Máté is, aki aztán a végsőkig kitartott.
TOVÁBB »
Több mint 30 millió forint támogatást kaptak a fiatal sportolók

SPORT 2014. május 24.

A MOL Tehetségtámogató Program Sport pályázatában idén összesen 128 pályázó részesült támogatásban több mint 30 millió forint értékben. Az eredményhirdetésre a Nagy Sportágválasztó rendezvényén került sor, ahol a fiatal tehetségeket Kovács Katalin olimpiai és világbajnok kajakozó, a program...