Hatodik alkalommal adtuk át a Média a Tehetségekért Díjakat

DÍJAK 2017. december 06.

Több mint 280 pályázatból választották ki a Média a Tehetségekért Díj idei nyerteseit: a négy kategória legjobbjai között találjuk a Magyar Nemzet Magazin, az RTL Magyarország, az M4 Sport, a Nők Lapja és a Kossuth Rádió fiatal művészeket, tudósokat és sportolókat bemutató riportjait is.
TOVÁBB »
Jeltolmács kesztyű kifejlesztéséért vehette át a MOL-díjat a fiatal informatikus

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2017. december 04.

A C3 Kulturális és Kommunikációs Központ Alapítvány versenyén az Új Európa Alapítvány 50.000 Ft-os IT vásárlási utalványát nyerte el a 17 éves Tóth Bence, valamint meghívást kapott egy szakmai látogatásra a MOL IT fejlesztő központjába.
TOVÁBB »
Több mint 70 fiatal művész és tudós nyert támogatást a MOL alapítványi pályázatán

MŰVÉSZET-TUDOMÁNY 2017. november 29.

A MOL Tehetségtámogató Program 79 fiatal művész és tudós pályafutását segíti összesen 16 millió forinttal. A tehetséges és eredményes diákok eszközvásárláshoz vagy útiköltséghez igényelhettek támogatást a pályázati felhívás keretében.
TOVÁBB »
Egy ország vívói a páston

SPORT 2017. november 27.

Szilágyi Áron, Szatmári András, Márton Anna, Pusztai Liza, Bányai Zsombor és Siklósi Gergely is kiemelkedő eredményekkel fejezte be a Vívók Országos Bajnokságát.
TOVÁBB »
ITF Taekwon-do: Mezei Nikolett világbajnok lett Dublinban

SPORT 2017. november 24.

A 14 éves versenyző hatalmas büszkeséget hozott Battonya városának Írországban.
TOVÁBB »
Barcelonában Gledura Benjámin veretlenül lett első

SPORT 2017. november 20.

Barcelonában Gledura Benjámin elsőségével fejeződött be a 13-as kategóriájú, 2563-as Élő-átlagú, tíz résztvevős nagymesterverseny. Legfiatalabb nagymesterünk veretlenül ért célba, kedvezőbb Berger-Sonneborn pontszámával végzett az élen a rajtlistát vezető francia Laurent Fressinet előtt.
TOVÁBB »
Pantelics Bence az U22-es Kyokushin Karate Európa Bajnokságon bronzérmet szerzett

Hosszú készülés előzte meg a novemberi U16 & U22 Shinkyokushin Európa Bajnokságon való részvételt a Castrum SC-ben. A nyáron fekete övet szerzett Pantelics Bence mindent megtett az éremszerzésért.
TOVÁBB »
Szántai Luca ifjú küzdőszellem

SPORT 2017. november 15.

A 14 éves Szántai Luca a XXII. WKF Karate Diákolimpia országos döntőjében két szép eredményt is elért. Álma, hogy egyszer olimpián is szerepeljen.