The winners of this year’s „Media for Talents Award” were selected out of more than 280 applicants: among the best of the four categories are the „Magyar Nemzet Magazine”, RTL Hungary, M4 Sport, Women’s’ Magazine and Kossuth Radio with their reports introducing young artists, scientists and...
TOVÁBB »
Az ifjú cselgáncsozó bajnoki ruháját ajánlotta fel - Licitáljon rá!

SPORT 2017. október 18.

A 21 éves Gercsák Szabina a Magyar Rákellenes Liga nagyköveteként győzelmei alkalmával használt sportruháját bocsátotta árverésre egy jó ügy érdekében. A kék ruhára még 12 napig lehet licitálni.
TOVÁBB »
Vadnai Benjámin ismét bizonyított japán vizeken

SPORT 2017. október 17.

A MOL Tehetségtámogató Program 21 éves sportolója összesítésben 5. lett a Vitorlázó Világkupa japán futamán Gamagoriban. A fiatal versenyző a Laser Standard hajóosztály első futamában 14., a másodikban viszont a 2. helyen ért célba.
TOVÁBB »
Lehmann Csongor újból a dobogó legfelső fokára állhatott

SPORT 2017. október 09.

Ezúttal a spanyolországi Melillában rendezett Junior Európa Kupán nyert. Csongor az éves kiemelkedő teljesítményének eredményeként 2017-ben az Európai Junior Ranglistán is az első helyen végzett.
TOVÁBB »
Lehmann Csongor világbajnoki 7. Rotterdamban

SPORT 2017. szeptember 20.

Nyolc év után újra junior világbajnoki top10-es férfi eredménynek örülhetünk. A Tiszaújvárosi Triatlon Klubot képviselő Lehmann Csongor múlt hétvégén, Hollandiában kiharcolt hetedik helyével törte meg a hosszú csendet.
TOVÁBB »
Geiger Richárd győzött a hazai rendezésű raceboard EB junior kategóriájában

SPORT 2017. szeptember 11.

A Balatonfüreden rendezett Raceboard Europeans 2017 Európa Bajnokságon Geiger Richárd aranyérmet szerzett az ifik (U20) között. Így a tavalyi Eb bronzérme mellé most egy aranyat is begyűjtött.
TOVÁBB »
Barta Luca az U19-es öttusázók EB aranyérmesei között

SPORT 2017. szeptember 04.

Hét érmet - két aranyat, két ezüstöt és három bronzot - nyertek a 19 éven aluli magyar öttusázók a portugáliai Caldas da Rainhában rendezett Európa-bajnokságon.
TOVÁBB »
Milák Kristóf: az úszósport új magyar csodafegyvere

SPORT 2017. augusztus 29.

A 17 éves MOL-támogatott Milák Kristóf a zárónapon is elhozott egy aranyat, így a junior vb legeredményesebb férfi versenyzőjeként búcsúzott Indianapolisban. Németh Nándor száz gyorson, Késely Ajna kétszáz gyorson lett második. A magyarok összesen tizenhat éremmel zártak az eseményen.