Simon Sarolta szép eredménnyel végzett az öttusa EB-n

SPORT 2017. június 26.

A 19 éves sportoló a Barcelonában zajló Junior Öttusa Európa-bajnokságon 4. helyezést ért el egyéniben, csapatban pedig bronzérmet szerzett.
TOVÁBB »
A 11 éves tőrvívó párizsi sikere

SPORT 2017. június 25.

A Szigetszentmiklósi Tőregylet vívója, Bagdány Albert Bendegúz 12 órás francia versenyen ért el szép eredményt.
TOVÁBB »
Triatlon arany és bronz a junior Európa-bajnokságon

SPORT 2017. június 23.

A fiatal magyar triatlonosok nemcsak mix-váltóban kerültek dobogó legfelső fokára, de támogatottunk, Lehmann Csongor egyéniben is érmet szerzett Kitzbühelben.
TOVÁBB »
Ismét erős hétvége a szegedi vizeken

SPORT 2017. június 19.

Női K-1 200 méteren Lucz Dóra, a csapathajó szempontjából is fontos férfi K-1 500 méteren Kopasz Bálint volt a leggyorsabb a kajak-kenusok Szegeden rendezett első Európa- és világbajnoki válogatóján. Takács Tamara három aranyával a válogató legeredményesebb versenyzője lett.
TOVÁBB »
Pusztai Liza éremmel nyitotta az EB-t

SPORT 2017. június 13.

A 16 éves Pusztai Liza bronzérmet nyert női kardban a grúziai vívó Európa-bajnokság nyitónapján, Tbilisziben.
TOVÁBB »
Péni István bronzérmes Gabalában

SPORT 2017. június 08.

A 20 éves sportlövő az Azerbajdzsánban zajló Világ Kupa első napján szép eredménnyel zárt. Gratulálunk!
TOVÁBB »
Márton Anna ezüstérmes a moszkvai női kard Grand Prix-n

SPORT 2017. június 05.

Nem férhetett kétség eddig sem ahhoz, hogy Márton Annát már 22 esztendősen a fegyvernem világklasszisai között kell emlegetni.
TOVÁBB »
Kajak-kenu sikerhétvége Szegeden

SPORT 2017. május 29.

Remekeltek a május végén Szegeden tartott kajak-kenu világkupa-versenyen támogatott sportolóink. Több számban is a legjobbnak bizonyultak férfi, női és vegyes mezőnyben is.